Poštovné

Každý Váš balíček pečlivě balíme do krásné a ručně barvené tyrkysové krabičky, kterou můžete následně zrecyklovat. 

POŠTOVNÉ ZDARMA

Poštovné zcela zdarma si užijete v případě objednávky v hodnotě alespoň 800 Kč. Platí to pouze při platbě předem. Při obdržení platby balíček do dvou dnů odesíláme.

ČESKÁ POŠTA, ULOŽENKA a nově i ZÁSILKOVNA

V případě, že je Vaše objednávka v nižší hodnotě než-li 800 Kč, platíte minimální poštovné. Zvolit můžete mezi Českou poštou (75 Kč) či využít odběr na pobočkách Uloženky (65 Kč) či Zásilkovny (65Kč).

NA DOBÍRKU (+ 40 Kč)

Nemáte-li možnost platit přes účet či kartou, zvolte možnost dobírky! Ta se vztahuje jak k České poště, tak k Uložence a Zásilkovně, a připlatíte si ke stávajícímu poštovnému 40 Kč. V případě, že je Vaše objednávka ve výši 800 Kč a výše, vyjde Vás poštovné s dobírkou pouze na 40 Kč. 

 

________________________________________________________

CO DĚLAT, KDYŽ MI MŮJ VINTAGE KOUSEK NESEDÍ?

Ač se snažíme ke všem našim pokladům psát přesné míry, může se stát, že Vám kousek nebude sedět dle vašich představ. Nevadí! Můžete jej samozřejmě vrátit a to do 14 pracovních dnů bez udání jakéhokoliv důvodu. Stačí pouze napsat email či dopis s textem, že odstupujete od kupní smlouvy a zboží nám poslat ve stejném stavu zpět na naši adresu, kterou najdete na Vašem balíčku. Snad Vám další kousek bude sedět už dokonale! :)  

Více informací naleznete v našich obchodních podmínkách