Poštovné a vrácení zboží

Každý Váš balíček pečlivě balíme do krásné papírové krabičky, kterou můžete následně zrecyklovat. 

POŠTOVNÉ ZDARMA

Poštovné zcela zdarma si užijete v případě objednávky v hodnotě alespoň 1500 Kč. Platí to pouze při platbě předem. Při obdržení platby balíček do dvou dnů odesíláme.

DORUČENÍ NA ADRESU ČI VÝDEJNA PŘES ZÁSILKOVNU

V případě, že je Vaše objednávka v nižší hodnotě než-li 1500 Kč, platíte minimální poštovné. Balíčky odesíláme přes Zásilkovnu a to buď přímo na Vaši adresu (85 Kč), nebo můžete využít odběr na pobočkách Zásilkovny (65Kč). Poštovné na Slovensko přes výdejní místa Zásilkovny činí 150Kč.

NA DOBÍRKU (+ 40 Kč)

Nemáte-li možnost platit přes účet či kartou, zvolte možnost dobírky! Připlatíte si ke stávajícímu poštovnému 40 Kč. V případě, že je Vaše objednávka ve výši 1500 Kč a výše, vyjde Vás poštovné s dobírkou pouze na 40 Kč.  

                                                                                                          

CO DĚLAT, KDYŽ MI MŮJ VINTAGE KOUSEK NESEDÍ?

Ač se snažíme ke všem našim pokladům psát přesné míry, může se stát, že Vám kousek nebude sedět dle vašich představ. Nevadí! Můžete jej samozřejmě vrátit a to do 14 pracovních dnů bez udání jakéhokoliv důvodu. Stačí pouze napsat email či dopis s textem, že odstupujete od kupní smlouvy a zboží nám poslat ve stejném stavu zpět.

Zaslat nám balíček můžete přes Zásilkovnu na tento Z-point: https://www.zasilkovna.cz/pobocky/brno-stefanikova-10 

V případě zaslání přes Českou poštu poprosíme balík poslat na adresu obchodu RETRO KOMNATA, Štefánikova 14, Brno, 60200.

Preferujeme Zásilkovnu jako rychlejší a levnější formu dostání balíčku k nám. :)

 

Více informací naleznete v našich obchodních podmínkách