Poštovné a vrácení zboží

Každý Váš balíček pečlivě balíme do krásné papírové krabičky, kterou můžete následně zrecyklovat. 

POŠTOVNÉ ZDARMA

Poštovné zcela zdarma si užijete v případě objednávky v hodnotě alespoň 1500 Kč. Platí to pouze při platbě předem. Při obdržení platby balíček do dvou dnů odesíláme.

ČESKÁ POŠTA A ZÁSILKOVNA

V případě, že je Vaše objednávka v nižší hodnotě než-li 1500 Kč, platíte minimální poštovné. Zvolit můžete mezi Českou poštou (100 Kč) či využít odběr na pobočkách Zásilkovny (65Kč).

NA DOBÍRKU (+ 40 Kč)

Nemáte-li možnost platit přes účet či kartou, zvolte možnost dobírky! Ta se vztahuje jak k České poště, tak k Zásilkovně, a připlatíte si ke stávajícímu poštovnému 40 Kč. V případě, že je Vaše objednávka ve výši 1500 Kč a výše, vyjde Vás poštovné s dobírkou pouze na 40 Kč.  

                                                                                                          

CO DĚLAT, KDYŽ MI MŮJ VINTAGE KOUSEK NESEDÍ?

Ač se snažíme ke všem našim pokladům psát přesné míry, může se stát, že Vám kousek nebude sedět dle vašich představ. Nevadí! Můžete jej samozřejmě vrátit a to do 14 pracovních dnů bez udání jakéhokoliv důvodu. Stačí pouze napsat email či dopis s textem, že odstupujete od kupní smlouvy a zboží nám poslat ve stejném stavu zpět na naši adresu, kterou najdete na Vašem balíčku. Snad Vám další kousek bude sedět už dokonale!  

Více informací naleznete v našich obchodních podmínkách