Poštovné a vrácení zboží

 

 Vaše objednávky odesíláme pečlivě zabalené v papírových krabicích, pro které, jak doufáme, najdete další využití a lze je případně recyklovat! Zasíláme je přes Zásilkovnu a to buď na Z-point (80 Kč) ve Vašem okolí, nebo na Vaši adresu (100 Kč). Poštovné na Z-point na Slovensku činí 150 Kč.

 

Na objednávky nad 1500 Kč se vztahuje poštovné zdarma.

 

vlnnn

 

 CO DĚLAT, KDYŽ MI MŮJ VINTAGE KOUSEK NESEDÍ?

 

Ač se snažíme ke všem našim pokladům psát přesné míry, může se stát, že Vám kousek nebude sedět dle vašich představ. Nevadí! Můžete jej samozřejmě vrátit a to do 14 pracovních dnů bez udání jakéhokoliv důvodu. 

 

1. Nachystejte balíček k odeslání přes Zásilkovnu: ideálně použijte naši krabičku, do které vložte kousek, který budete vracet a do balíčku prosím vložte i papírek s následujícími informacemi: Vaše jméno, číslo objednávky a bankovní účet, na který budeme vracet Vaše peníze.

 

Informace k odeslání: Retro Komnata, info@retrokomnata.cz, 736 502 447

Náš Z-point:https://zasilkovnapobocky.cz/brno-sever-cejl-74-nadmerne-odevy/

 

2. Napište email: abychom Vaše vrácené zásilky měli co nejlépe pod kontrolou, napište nám prosím na info@retrokomnata.cz, do emailu vložte prosím informaci o tom, jaký kousek budete vracet, případně jakýkoliv dotaz, který byste na nás měli! :)

 

3. Balíček doneste na svoji nejbližší výdejnu Zásilkovny. 

 

4. Jakmile k nám balíček dorazí, Vaše peníze odesíláme zpět na Váš účet behěm 5 pracovních dnů.

 

vlnnn

 

Více informací naleznete v našich obchodních podmínkách

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení