Pro velké množství objednávek upozorňujeme, že všechny následující objednávky se začnou zpracovávat až od 4. července. Děkujeme <3

ZELŇÁK II

JE ZE LNU. TAKŽE ZELŇÁK. TENTOKRÁT VE SMARAGDOVĚ ZELENÉ.

Overal, ve kterým se vyvalíte v létě v trávě, ale klidně ho i vezmete do divadla. Rádi bychom řekli, že ho obléknete kdykoliv, když nebudete vědět, co oblíct jinýho, ale pro nás je úplně první volbou. Jo a má kapsy!

Střih overalu vychází z našich Oněch šatů. Ale i ten základ jsme trochu vylepšili – zdokonalili jsme výstřih a přidali skryté kapsy v bocích. Overal navíc nemá jasně danou výšku pasu švem (protože každý máme pas trochu jinde žejo). Jak je u nás už zvykem, vypasujete si ho dle potřeby páskem, který je součástí overalu. Nohavice overalu svoji třičtvrteční délkou i šířkou připomínají culottes. Oblékání overalu je raz dva. Záda mají dostatečně hluboký rozparek, který na krku jednoduše zapínáte na jeden knoflík. 

Overal jsme testovali i v zimě přes rolák a silonky a moc mu to sluší! Věříme tak, že je to celoroční kousek.

Ušito námi v Brně.

Materiál

100% len

Saje, dýchá, je pevný a drží tvar. Neznáme lepší celoroční materiál – v létě jeho vlastnosti ale oceníte nejvíc! 

 

Velikost

Overal má univerzální velikost, kterou obléknete od velikosti XS až k XL. 

Jak je možný, že ta velikost fakt sedí všem? Odpověď se skrývá v kimono rukávech, dostatečné šířky overalu a střihu bez švu v pase, který si vypasujete páskem dle potřeby. Pásek je součástí overalu. Veronika nosí velikost S.

Perte ho prosím na 30 stupňů, bez aviváže. Noste s radostí.

Položka byla vyprodána…
3 000 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
ZELŇÁK II
220805 Venavalnoha SmallSize 27
VÝJIMEČNÝ MATERIÁL