MALÁ DOVOLENÁ <3 Všechny objednávky od této chvíle začneme zpracovávat až 25. května. Děkujeme!

Velký černý šaty

ŠATY JSOU VYPRODANÉ.

V době pandemie je naše myšlenka na šaty, který bychom si chtěli obléct, trochu jiná. Zároveň jsme však nechtěli opustit od naší vidiny elegance a tak jsme vytvořili šaty, který si oblečete ráno do práce, rádi si v nich vyjdete na kafe s sebou, ale nakonec si v nich i doma o to raději kecnete na gauč. Vyšli jsme ze střihu velké košile a jaký jiný materiál, než flanel, a jaká praktičtější barva, než je černá?

Místo malých černých tak máme velký černý. Spadený nařasený rukávy, volnost střihu, kterej buď příznáte, nebo si ho vypasujete páskem. Moc nás baví zakulacený linie rozparku a prodloužená zadní část, kterou oceníte hlavně při použití pásku. Spodní lem šatů jsme podšili ještě jednou vrstvou flanelu, aby si s šatama nemohl vítr hrát, jak chce. A třešničkou je knoflík. Velkej a bílej. 

Nebyli bychom to ale my, abychom nemysleli i na to, jak ty šaty trochu zvýraznit – třeba až budete moct konečně někam vyrazit! Náš límec zdoben folkovou stuhou, který zapnete a odepnete raz dva a můžete ho nosit i k jiným kouskům Vašeho šatníku. Ten najdete taktéž v naší nabídce limitovaněji, než Velký černý šaty. Límec tedy není jejich součástí a lze si ho samostatně doobjenat. Nebo taky ne! :)

Ušito námi v Brně.

Materiál

Šaty jsou vyrobeny ze 100% bavlněného flanelu české výroby o gramáži 170g/m

Jde o látku vyšší gramáže, naprosto ideální pro období podzim až jaro. Šaty Vás zahřejí, zároveň však dýchají, jelikož jde o čistou bavlnu. Náš flanel je neskutečně příjemný na těle a z vnější části připomíná samet. Doporučujeme jej tak žehlit i prát na nižší teploty.

Velikost

Šaty mají univerzální velikost, kterou obléknete od velikosti XS až k XXL. Délka přední části je 85 cm, zadní část je prodloužena od 10cm.

Jak je možný, že ta velikost fakt sedí všem? Odpověď se skrývá v kimono rukávech, spadených ramenou a ve volnosti košilového střihu, který si vypasujete páskem dle potřeby. Pásek je součástí šatů. Adéla, kterou vidíte na fotkách, nosí velikost XS/S a měří 173 cm. Sami máme šaty vyzkoušené i ve velikosti XL. 

Položka byla vyprodána…
1 990 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Velký černý šaty