BAJAJA SHIRT

Košela pro prince. 

Tuto košelu jsme si stvořili na dovolenou, ale zatím jsme měli těžkej čas ji ze sebe chtít sundat i v Brně. Bude to ta nejměkčí a nejvzdušnější ve Vašem šatníku a troufáme si říct, že i jeho absolutní základ.

Padlo na ni látky jak na jedny pořádný šaty. Lehké krepové bavlny, která dýchá a nemačká se, takže ji nemusíte po vyprání (či sundání pásku) žehlit. Je zdobená bavlněnou krajkou v kulatém výstiřhu, který se u krku váže na mašli – ale můžete ji nosit i naopak. Na zádech je však nabíraná a proto vytváří siluetu do A a sluší jí to tak i bez pásku. Bajaja má navíc rozparky a největší rukávy, který jsme kdy šili – balónové a až k zápěstí, který můžete samozřejmě vyhrnout.

Pásek je třešničkou na dortu a hezky jsme si nad níc vyhráli. Jelikož Bajaja lehce kopíruje náš oblíbený kimono střih, rozhodli jsme se inspirovat v Japonsku i šíří pásku. Je ušit ze čtyř vrstev látky, takže formuje postavu, zavážete si jej jak je potřeba a elegantně ho zdobí stejná bavlněná krajka, jako výstřih a vázání samotné košile. 

Ušitý v Brně.

Materiál

100 % sněhově bílá bavlna, bavlněná krajka

Velikost

Naše jedna, univerzální velikost je vhodná až do velikosti XL.

Ivana nosí velikost XS/S.

Položka byla vyprodána…
2 400 Kč

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: past designs
Praní: Prát na 30 stupňů bez aviváže, ideálně v ruce.
Položka byla vyprodána…