Pro velké množství objednávek upozorňujeme, že všechny následující objednávky se začnou zpracovávat až od 4. července. Děkujeme <3

Aurora dress

Předprodej šatů, který ukončujeme 2. června, pro všechny, kteří svý Aurory objednat nestihli. Šaty Vám budou ušity a doručeny do pátku 21. června. 

Šaty inspirované polární září.

Na jaro jsme se nechali inspirovat našimi cestami na sever a noční oblohou Laponska. Kombinace pastelové zelené a modré provází obě barevné varianty těchto šatů a jemná, bavlněná látka se pyšní drobnou texturou připomínající hvězdy.

Aurora šaty jsou typické svým kimono střihem rukávů a V výstřihem, který můžete nosít jak vepředu, tak na zádech. Vázání je dvoubarevné a je tak na Vás, jestli budete chtít šaty obvázat v pase tón v tónu, nebo je naopak barevně rozbít. Obě barevné varianty na fotkách mají naprosto totožný střih, ač Vám někdy může přijít, že vidíte jiné šaty – je to vše o tom, jak si je zrovna zavážete. 

Alfou a omegou těchto šat je jejich velmi bohatá sukně, která je složena ze dvou vrstev (spodní vrstva má vždy opačnou barvu a je mírně prodloužená, aby lehce vyčuhovala) a dvoubarevnost šatů se tím podpořila. Sukně samozřejmě má skryté kapsy a právě i ty jsou ušity vždy z barvy látky, která u šatů nevévodí. 

Vybrat si můžete mezi baby blue variantou (šaty, kterým vévodí modrá barva) či baby green (pastelově zelená). 

Materiál

100 % bavlna

Velikost

Naše jedna, univerzální velikost je u těchto šatů vhodná do velikosti XL.

Lea i Regina nosí velikost S.

3 200 Kč
Barva: BABY BLUE
3 200 Kč
Barva: BABY GREEN
3 200 Kč

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: past designs
Praní: Prát na 30 stupňů bez aviváže, ideálně v ruce.