Pro velké množství objednávek upozorňujeme, že všechny následující objednávky se začnou zpracovávat až od 4. července. Děkujeme <3

Velký černý šaty ve lnu

Velký černý šaty vznikly v době zimního lockdownu. Místo malých černých tak máme velký černý. Spadený nařasený rukávy, volnost střihu, kterej buď příznáte, nebo si ho vypasujete páskem. Moc nás baví zakulacený linie rozparku a prodloužená zadní část, kterou oceníte hlavně při použití pásku. Spodní lem šatů jsme podšili ještě jednou vrstvou látky, aby si s šatama nemohl vítr hrát, jak chce. A třešničkou je knoflík. Je perleťovej!

Ušito v Brně.

Materiál

Šaty jsou vyrobeny z neskutečně příjemného spojení lnu (70 %) a viskózy (30 %) gramáži 185g/m

Jde o látku vyšší gramáže, díky čemuž šaty (a hlavně naše velký rukávy) perfektně drží tvar. Vyšší podíl lnu dodává látce naturální ráz a prodyšnost. Odpusťte lnu jeho přirozený vzhled, v látce najdete sem tam i světlou nitku, nejde však o defekt. :) Každý šaty jsou tak vždy trochu jiný.

Viskóza dodává látce jemnost a větší míru splývavosti, než by měl stoprocentní len. Jde o perfektní kombinaci pro celoroční nošení.

Velikost

Šaty mají univerzální velikost, kterou obléknete od velikosti XS až k XXL. Délka přední části je 88 cm, zadní část je prodloužena od 10cm.

Jak je možný, že ta velikost fakt sedí všem? Odpověď se skrývá v kimono rukávech, spadených ramenou a ve volnosti košilového střihu, který si vypasujete páskem dle potřeby. Pásek je součástí šatů. Dita i Kačka, které vidíte na fotkách, nosí velikost S a měří 165 cm. Sami máme šaty vyzkoušené i ve velikosti XL. 

Položka byla vyprodána…
2 200 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Velký černý šaty ve lnu
Velký černý šaty ve lnu
VÝJIMEČNÝ MATERIÁL