DOVOLENÁ <3 Všechny objednávky uskutečněné od této chvíle budeme vyřizovat od 27.dubna. Děkujeme za pochopení!

Pants / green

Na podzim pro Vás máme gaťata z Vaší nejoblíbenější zelený bavlny s hrubou strukturou. Wrap top do setu najdete zde.

Vyšli jsme z našich culottes, ze kterých se nám stal od jara bestseller a na podzim jsme je tedy prodloužili a zahrnuli. Samozřejmě s kapsama a správně široký. Z týto naší oblíbený bavlny se strukturou podobnou lnu náš moc baví a mají dost jinej vibe, než naše culottes z jemnýho plátna. Jsou těžší, jen tak se neušpiní a lépe drží tvar. Díky přírodnímu materiálu ale stále dýchají a vidíme je tak na vás celoročně.

Naše gaťata mají gumu v pase a šijeme je ve dvou velikostech, které pokryjí škálu od XS po XL. Ani u hraničních velikostí se nemusíte bát, že by Vás guma v pase příliš stahovala. Pro velikost M jsou v podstatě vhodné obě naše velikosti a záleží na Vás, jestli preferujete gumu trochu staženější či volnější. Mají vysoký pas, můžete se v nich i pořádně najíst a furt to budou ty nejpohodlnější kalhoty. 

Ušito námi v Brně.

Materiál

100 % bavlna

Velikost

Naše gaťata pro Vás šijeme ve dvou velikostech. Guma v pase je pružná, nijak Vás ani v hraničních velikostech nebude tlačit a je dostatečně široká.

Menší velikost je vhodná pro velikosti od XS po M včetně (pro obvod pasu 60cm - 75cm)

Větší velikost doporučujeme od M po XL. (pro obvod pasu 73cm - 85cm)

Tyto velikosti se liší šířkou kalhot v pase – délka zůstává stejná.

Adriana nosí velikost S/M a měří 175cm. Ivana nosí velikost XS/S a měří 163cm. Obě modelky na sobě mají stejnou, menší velikost kalhot.

2 400 Kč
Pants / green
e04
VYŠŠÍ GRAMÁŽ
Velikost: XS - M
Vyprodáno
2 400 Kč
Velikost: M - XL
Vyprodáno
2 400 Kč

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný