Ony šaty v červené

Šaty jsou vyprodané. 

 

Ony šaty oslavují ženské křivky. Chtěli jsme stvořit šaty, které nechají vyniknout pasu, dekoltu a zároveň zakryjí ruce pod elegantním kimono střihem rukávů. Pohodlné po celý den a velmi univerzální ve velikosti, takže Vám padnou jako ulité celé roky. Nejsme fanoušci elastických materiálů a zároveň milujeme kousky bez zapínání, proto jsme stvořili takový střih, který obléknete jednoduše přes hlavu a vypasujete si je v pase dle potřeby – ať už naším páskem, který je součástí šatů, nebo jedním z Vašich oblíbených, které už máte doma. Naším nejoblíbenějším prvkem na těchto šatech je však především jejich véčkový výstřih, který neruší stehy a působí tak nesmírně elegantně. 

Podzim je plný těch nejkrásnějších barev a my tak zvolili dvě barvy, které z každé ženy udělají femme fatale – temperamentní červená a nádherný odstín zelené.

Ušito námi v Brně.

Materiál

Šaty jsou vyrobeny ze 100% bavlněného plátna české výroby o gramáži 145g/m

Tato bavlna je nebesky příjemná, prodyšná a savá a díky vyšší gramáži pěkně drží tvar šatů a vynosíte ji po celý rok. 

Velikost

Stvořili jsme dvě velikosti šatů. První velikost doporučujeme pro velikosti XS až M. Tuto velikost zároveň vidíte na modelkách, které obě běžně nosí velikost S/M. Krom modelky na úvodní fotce, která nosí velikost XS/S.

Větší velikost doporučujeme pro velikosti M až XL. Od té měnší se liší šířkou horní části šatů a hlubším výstřihem o 2 cm. Obě velikosti si však v pase vypasujete dle potřeby a tak kdo má jednoduše radši hlubší výstřih a více látky pro efekt, ať zvolí větší velikost. :)

1 890 Kč
Kategorie: past designs
Praní: Prát na 30 stupňů bez aviváže, ideálně v ruce.
Velikost: XS - M
1 890 Kč
Velikost: M - XL
1 890 Kč

Popis produktu není dostupný

Zpět do obchodu