On overal

Barva dřeva od Halabaly, nejmilejšího parfému nebo terakotových květníků. To je náš nejoblíbenější odstín hnědé, koňaková. Overal jsme si na toto jaro vysnili takový, který se bude snadno oblékat a bude skutečně sedět a slušet všem. Volba látky byla to nejjednodušší – len milujeme, ale zároveň jsme se chtěli vyhnout jeho mačkavosti a tvrdosti. Len se tak spojil s viskózou a to bylo prostě ono!

Střih overalu vychází z našich Oněch šatů. Ale i ten základ jsme trochu vylepšili – zdokonalili jsme výstřih a přidali skryté kapsy v bocích, do kterých klidně hodíte i ajfoun X a díky šířce nohavic to vůbec nepůjde vidět. :) Overal navíc nemá jasně danou výšku pasu švem (protože každý máme pas trochu jinde žejo). Jak je u nás už zvykem, vypasujete si ho dle potřeby páskem, který je součástí overalu. Nohavice overalu svoji třičtvrteční délkou i šířkou připomínají culottes. Oblékání overalu je raz dva. Záda mají dostatečně hluboký rozparek, který na krku jednoduše zapínáte na jeden knoflík. 

Overal jsme testovali i v zimě přes rolák a silonky a moc mu to sluší. Věříme tak, že je to celoroční kousek.

Ušito námi v Brně.

Materiál

Overal je vyroben z úžasného spojení lnu a viskozy (55 % len, 45 % viskóza) z EU o gramáži 200g/m2  

Materiál je krásně splývavý a len do něj přidává hrubší, naturální ráz. Látka neskutečně dýchá a bude fantastická i do těch největších veder.

Velikost

Overal má univerzální velikost, kterou obléknete od velikosti XS až k XL. 

Jak je možný, že ta velikost fakt sedí všem? Odpověď se skrývá v kimono rukávech, střihu bez švu v pase, který si vypasujete páskem dle potřeby. Pásek je součástí šatů. Kačka, kterou vidíte na fotkách, nosí velikost S a měří 165 cm. Sami máme overal vyzkoušený i ve velikosti XL (i v této velikosti padne trochu oversized, nemusíte se bát, že by byl příliš upnutý).

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
2 490 Kč
Kategorie: past designs
Položka byla vyprodána…
Zpět do obchodu