Naše šaty z deadstock látky

aa

 

Trochu nám to tentokrát trvalo, ale už jsou tu! V prosinci jsme se ochomejtli k nádherné červené látce z Textile Mountain – viskóza a len, to je naše nejmilejší spojení, a tím, že jde o deadstock látku (tedy látku z nevyužité tovární zásoby), to už si člověk říká, že to udržitelněji nejde! A tak z nich máme o to větší radost!

 

BANNER

 

Červený Ony jste už u nás viděli. Tentokrát s kapsami a ten vyšší podíl viskózy je strašně slušivej. Šaty víc splývají a ikdyž jsme je vymysleli jako celoroční kousek, myslíme, že v létě za ně budete úplně nejraději!

 

Ač to tak nevypadá, tak jsme fotili u nás v ateliéru, kterej znáte spíš v pastelových barvách. Lámali jsme si dlouho hlavu, jak to pojmout, když fotíme tak výraznou barvu, komu napsat, kam se táhnout. A den před focením jsme si uvědomili, že máme na jednom z oken ateliéru parádní červený závěsy!

 

ESHOP01

 

aa

 

Červený Ony ale nejsou to jediný, co pro Vás máme. Zbytky při šití vždycky jsou a budou, tentokrát jsme se rozhodli je využít pro vytvoření dalších šatů, který nebudou úplně pro všechny, ale o to výjimečnější jsou. Jsou totiž dvoubarevný!

 

eshop08

eshop04

 

Děkujeme moc našim krásným modelkám Kláře Charvátové a Lee Petřivalské.

 

Oboje šaty najdete v kategorii Naše kolekce a od 7. února do vyprodání i v kamenné Komnatě.

 

aa

 

eshop20

eshop22

eshop02

eshop19

eshop07

eshop17

eshop03

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení