DOVOLENÁ <3 Všechny objednávky uskutečněné od této chvíle budeme vyřizovat od 27.dubna. Děkujeme za pochopení!

Malý černý

Velký černý už pro Vás šijeme dva roky a tak jsme jim k výročí vytvořili ségru. Naše první šaty bez rukávů, protože si letos chcem opálit ramena.

Jestli si taky myslíte, že malý černý šaty by měl mít ve skříni každej, tak se nemáme o čem bavit, protože souhlasíme. Jako nemusí, ale je to celkem fajn. Když nevíte, co oblíct, šáhnete prostě o nich. Ty naše z tohoto kontextu úplně nevznikli, abychom byli upřímní. Jen jsme se chtěli letos hecnout a ušít něco i bez rukávů a vyjít tak trochu z komfortní zóny, protože normálně radši ukážem i břicho než ruce, haha!

Tento střih se ale na ruce nesoustředí, vše se točí okolo pasu a myslíme, že to jde znát. Šaty hodíte přes hlavu a uvážete si je přes prsa a pas a jdete. Střih padne od XS až do L. I to XL by je zvládlo, ale raději zůstaneme při zemi a doporučíme je do Lka (tady záleží jen a jen na obvodu přes prsa). Šaty mají áčkovu sukni, kapsy šijeme je z pevné bavlny strukturou připomínající len. Sezení v trávě je povolený, budete se muset hodně snažit, abyste je ušpinili!

Ušité v Brně. 

Materiál

Šaty jsou ušity ze 100% bavlny. Dýchají, nekrčí se jako běžné bavlněné plátno a mají vyšší gramáž! Strukturou je tato bavlna spíše podobná lnu.

Velikost

Naše jedna, univerzální velikost je u těchto šatů vhodná do velikosti L.

Přes prsa mají šaty 108cm, tedy je doporučujeme všem do tohoto obvodu přes prsa.

Délka šatů je 103 cm.

Adriana nosí velikost S/M.

2 800 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Malý černý
Malý černý
ZÁKLAD ŠATNÍKU

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: basics
Praní: Prát na 30 stupňů bez aviváže, ideálně v ruce.