O Retro Komnatě

Ahoj. Jsme Viviana a Marek a otevřeli jsme si v Brně obchod, ve kterém se dostanete o pár desítek let zpět. Neumíme si představit svět bez hravosti v odívání a právě móda minulého století je naší vášní, která rozvíří šeď běžného moderního dne. 

 

DSC08290

 

Naše inspirace pramenila z vintage obchůdků v zahraničí, které pro nás vždy byly vždy tím největším zážitkem z cest. Proč by něco takového nemohlo vzniknout i tady u nás? S touto myšlenkou jsme se rozhodli začít s eshopem, ve kterém bude stále se měnící nabídka vintage kousků z různých koutů světa. Eshop jsme tak spustili 1. ledna 2017 a tehdy jsme pouze snili o tom, že se nám někdy poštěstí otevřít i vlastní kamenný obchod. 

 

IMG_1233

 

16. října stejného roku se nám náš sen splnil a konečně jsme otevřeli obchod, který jsme si tak moc přáli. A to samozřejmě v našem milovaném Brně, kde obchod s vintage oblečením dosud chyběl. O dva a půl roku později jsme se posunuli o dveře vedle, do většího, světlejšího prostoru, kde Vás uvítá naše sbírka pokojovek a vybraná selekce těch nejlepších vintage kousků.

 

V roce 2020, kdy nám pandemie nadvakrát uzavřela obchod, jsme měli víc času nad tím přemýšlet, kam bychom se dál posunuli. Rozhodli jsme se tak ušít naší první vlastní kolekci Zkomnaty. Od této chvíle jsou tak součástí našeho obchodu i naše vlastní kousky, které šijeme sami v Brně z přírodních materiálů inspirované vintage módou. Naše současné i starší kolekce si můžete prohlédnout ZDE. 

 

_DSC2260 kopie

 

Budeme rádi, když nás sem příjdete navštívit a prozkoušet si naše kousky, které zde každý týdne obměňujeme. :) Najdete nás na Štefánikově 14 mezi Flédou a Starou Pekárnou.

 

Těší nás, že jsme se na tuto cestu vydali a doufáme, že si naše vintage kousky zamilujete tak, jako my! Děkujeme!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení