Pracuj v Komnatě

 

Hledáme někoho supr!

 

Jednoho či dva studenty, který náš obchod baví, zajímaj se o pomalou módu, umí se usmát na lidi a mají čas párkrát týdně mezi 12h a 18h.

 

Budete pracovat v brněnský Komnatě v Brně (Štefánikova 14) a hlavním úkolem bude postarat se o naše bezva zákazníky, sem tam odepsat nějakej email, doplnit novinky na štendry a vyřizovat eshopové objednávky. Jo a taky si třeba všimnout, že už došly malý krabice a je potřeba objednat nový – toto zatím moc nejde ani nám! 

 

Pracovní doba je 12h - 18h ve všední dny – které dny budete pracovat je o domluvě. Nabízíme 110Kč/hod a měsíční kredit na naše kousky.

 

To by byl asi hlavní výčet našich požadavků. Pak máme pár vysněných vlastností, s kterými budeme rádi pracovat a podle toho můžeme i náplň práce přizpůsobit. Dejte nám vědět, jestli třeba rádi fotíte, šijete, píšete, vyznáte se ve stylingu... cokoliv! Našeho brigádníka určitě nechceme ničím zahltit, ale pokud byste s námi chtěl(a) spolupracovat i na jiný úrovni a fungovalo by to, budeme rádi!

 

CV s fotkou, Vaše časové možnosti a něco o sobě nám prosím napište na email info@retrokomnata.cz s předmětem "BRIGÁDA". Nástup bude možný v první polovině srpna. 

 

Těšíme se!

 

 AfterlightImage