Ony šaty pomněnky

Šaty jsou vyprodány.

Limitovaná série Oněch šatů v barvě pomněnek. A tentokrát z úžasného spojení lnu a viskózy. Splývavější, něžnější a neskutečně příjemné. Ke každým šatům dostanete gumičku nebo roušku ze stejné látky. Svoji preferenci můžete napsat do poznámky k objednávce.

 

Ony šaty oslavují ženské křivky. Chtěli jsme stvořit šaty, které nechají vyniknout pasu, dekoltu a zároveň zakryjí ruce pod elegantním kimono střihem rukávů. Pohodlné po celý den a velmi univerzální ve velikosti, takže Vám padnou jako ulité celé roky. Nejsme fanoušci elastických materiálů a zároveň milujeme kousky bez zapínání, proto jsme stvořili takový střih, který obléknete jednoduše přes hlavu a vypasujete si je v pase dle potřeby – ať už naším páskem, který je součástí šatů, nebo jedním z Vašich oblíbených, které už máte doma. Naším nejoblíbenějším prvkem na těchto šatech je však především jejich véčkový výstřih, který neruší stehy a působí tak nesmírně elegantně. 

Ušito v Brně.

Materiál

Šaty jsou vyrobeny z nádherně splývavého spojení lnu (55 %) a viskózy (45 %)  z EU o gramáži 200g/m

Velikost

Stvořili jsme dvě velikosti šatů. První velikost doporučujeme pro velikosti XS až M. Tuto velikost zároveň vidíte na modelce, která nosí velikost XS.

Větší velikost doporučujeme pro velikosti M až XL. Od té měnší se liší šířkou horní části šatů a hlubším výstřihem o 2 cm. Obě velikosti si však v pase vypasujete dle potřeby a tak kdo má jednoduše radši hlubší výstřih a více látky pro efekt, ať zvolí větší velikost. :)

1 990 Kč
Kategorie: past designs
Praní: Prát na 30 stupňů bez aviváže, ideálně v ruce.
Velikost: XS - M
1 990 Kč
Velikost: M - XL
1 990 Kč

Popis produktu není dostupný