O Retro Komnatě

Jsme obchod, ve kterém se dostanete o pár desítek let zpět. Neumíme si představit svět bez hravosti v odívání a právě móda minulého století je naší vášní, která rozvíří šeď běžného moderního dne. 

 

ORK01

 

Naše inspirace pramenila z vintage obchůdků v zahraničí, které pro nás vždy byly vždy tím největším zážitkem z cest. Proč by něco takového nemohlo vzniknout i tady u nás? S touto myšlenkou jsme se rozhodli začít s eshopem, ve kterém bude stále se měnící nabídka vintage kousků z různých koutů světa. Eshop jsme tak spustili 1. ledna 2017 a tehdy jsme pouze snili o tom, že se nám někdy poštěstí otevřít i vlastní kamenný obchod. 

 

ORK2

 

16. října stejného roku se nám náš sen splnil a konečně jsme otevřeli obchod, který jsme si tak moc přáli. A to samozřejmě v našem milovaném Brně, kde obchod s vintage oblečením dosud chyběl. Budeme rádi, když nás sem příjdete navštívit a prozkoušet si naše kousky, které zde každý týdne obměňujeme. :) Najdete nás na Štefánikově 14 mezi Flédou a Starou Pekárnou.

Těší nás, že jsme se na tuto cestu vydali a doufáme, že si naše vintage kousky zamilujete tak, jako my! Děkujeme!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení