ZPOMAL s Retro Komnatou v Brně

Jak jistě víte, čas od času se snažíme být vidět na nějaké té akci. A jelikož je Brno naší rodnou láskou, kde se denně touláme, určitě nikoho nepřekvapí, že se v červnu objevíme právě v centru města, které v současné chvíli nezdobí pouze podivný černý hodiny či jezdec na koni, který je evidentně fotogenický pouze z jednoho určitého úhlu, ale i třeba růžový tank. O skvělé akce v Brně nouze není, nicméně 10. června se bude přímo v centru Brna odehrávat něco opravdu senzačního!

 

Celá tato paráda nese název ZPOMAL. Jde o akci, která Vám představí šikovné ruce a krásné kousky udržitelné módy i poklady z "druhé ruky"! Pozvání na takovou akci, kde se navíc můžete těšit i na přehlídku, přednášky i workshopy, jak si třeba nějakou tu díru v sukni zašít raz dva, jsme nemohli odmítnout! Nebude nouze ani o něco k snědku a večer s námi ten parádní den můžete oslavit i nějakým tím drinkem!

 

KDY: SOBOTA 10. ČERVNA 2017 OD 13:00

KDE: BLOKK V BRNĚ

UDÁLOST: http://bit.ly/ZPOMAL_FASHIONDAY

 

496c3ce12cd074f5805d6b5d0ed777e3

 

Jo, a to nejhlavnější - my tam samozřejmě budeme. A budeme tam ve vší paráda se stánkem s našimi vintage poklady, které si bduete moci vyzkoušet, ohmatat, očuchat a třeba i pořídit! :) Budeme se na Vás moc moc těšit a budeme určitě rádi za tipy, jaké kousky byste si na našem stánku nejraději prohlédli - je jich totiž opravdu plná "komnata" a tak přivezeme jen nějakou tu část. Akci samozřejmě můžete využít i pro vyzvednutí svých objednávek! :)

 

A kde se to všechno odehraje? Pod širým nebem. Znáte-li SKOG, tak dost možná znáte i BLOKK, jeho mladšího brášku za Moravskou galerií na Husově. Jde o skvělý venkovní prostor, který díky umístění baru, židliček a dokázal vytvořit útulnou atmosféru teplé letní dny a večery. Zde se na Vás tedy budeme s naším stánkem těšit a to už od 13:00 až do večera. 

 

Moc moc se těšíme. Přijďte, užijte si krásný den a přijďte na nás mávnout! Událost na FB najdete zde >> bit.ly/ZPOMAL_FASHIONDAY

 

18589096_1938502543105771_2752750781181142553_o

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení