ZPOMAL s Retro Komnatou v Brně

Jak jistě víte, čas od času se snažíme být vidět na nějaké té akci. A jelikož je Brno naší rodnou láskou, kde se denně touláme, určitě nikoho nepřekvapí, že se v červnu objevíme právě v centru města, které v současné chvíli nezdobí pouze podivný černý hodiny či jezdec na koni, který je evidentně fotogenický pouze z jednoho určitého úhlu, ale i třeba růžový tank. O skvělé akce v Brně nouze není, nicméně 10. června se bude přímo v centru Brna odehrávat něco opravdu senzačního!

 

Celá tato paráda nese název ZPOMAL. Jde o akci, která Vám představí šikovné ruce a krásné kousky udržitelné módy i poklady z "druhé ruky"! Pozvání na takovou akci, kde se navíc můžete těšit i na přehlídku, přednášky i workshopy, jak si třeba nějakou tu díru v sukni zašít raz dva, jsme nemohli odmítnout! Nebude nouze ani o něco k snědku a večer s námi ten parádní den můžete oslavit i nějakým tím drinkem!

 

KDY: SOBOTA 10. ČERVNA 2017 OD 13:00

KDE: BLOKK V BRNĚ

UDÁLOST: http://bit.ly/ZPOMAL_FASHIONDAY

 

496c3ce12cd074f5805d6b5d0ed777e3

 

Jo, a to nejhlavnější - my tam samozřejmě budeme. A budeme tam ve vší paráda se stánkem s našimi vintage poklady, které si bduete moci vyzkoušet, ohmatat, očuchat a třeba i pořídit! :) Budeme se na Vás moc moc těšit a budeme určitě rádi za tipy, jaké kousky byste si na našem stánku nejraději prohlédli - je jich totiž opravdu plná "komnata" a tak přivezeme jen nějakou tu část. Akci samozřejmě můžete využít i pro vyzvednutí svých objednávek! :)

 

A kde se to všechno odehraje? Pod širým nebem. Znáte-li SKOG, tak dost možná znáte i BLOKK, jeho mladšího brášku za Moravskou galerií na Husově. Jde o skvělý venkovní prostor, který díky umístění baru, židliček a dokázal vytvořit útulnou atmosféru teplé letní dny a večery. Zde se na Vás tedy budeme s naším stánkem těšit a to už od 13:00 až do večera. 

 

Moc moc se těšíme. Přijďte, užijte si krásný den a přijďte na nás mávnout! Událost na FB najdete zde >> bit.ly/ZPOMAL_FASHIONDAY

 

18589096_1938502543105771_2752750781181142553_o

 

 

Zpět do obchodu