Prstýnky z vintage knoflíků

Možná jste si všimli, že máme v Komnatě od konce listopadu jednu krásnou novinku. Tou novinkou jsou prstýnky. A ne ledajaké! Jsou to prstýnky s příběhem, jelikož jejich hlavním komponentem jsou vintage konflíčky. Speciálně pro Retro Komnatu je vytvořila Bára z BBQ prstenstvo. Kdo je to ta Bára a jaký příběh se za prstýnky skrývá? :)

 

DSC_0105

 

S Bárou se známe z Myspace. No fakt. To byly ty časy, kdy frčelo jen Myspace a ICQ a všichni si neustále jen chatovali. Bářiným největším koníčkem je výroba prstýnků. Tvoří je už od roku 2010 pod značkou BBQ prstenstvo a když nám nedávno napsala o spolupráci, vůbec jsme neváhali. :)

 

bbq_portrait (2)

 

Každý prstýnek má díky starému knoflíku vlastní příběh. Třeba ten s názvem Amsterdam je fakt z blešáku v Amstru! Korálky, použité k dotvoření prstýnků, jsou především české, jablonecké, jsou dvojitě navlékané na vlasci, aby byly prstýnky echt kvalitní. Bára však nabízí každé zákaznici opravu prstýnku zdarma, kdyby se náhodou cokoliv pokazilo. :)

 

DSC_0183

 

Prstýnky naleznete na krásném vínovém sametu v naší brněnské Komnatě a cenově se pohybují okolo 250 - 290 Kč. Prstýnky pro Vás máme i s krásnými papírovými pytlíčky s logem a budou nádherné i jako dárek pod stromečkem! ❤️

 

AMÉLIE

 

BENEDIKT

 

AMSTERDAM

Zpět do obchodu