Prstýnky z vintage knoflíků

Možná jste si všimli, že máme v Komnatě od konce listopadu jednu krásnou novinku. Tou novinkou jsou prstýnky. A ne ledajaké! Jsou to prstýnky s příběhem, jelikož jejich hlavním komponentem jsou vintage konflíčky. Speciálně pro Retro Komnatu je vytvořila Bára z BBQ prstenstvo. Kdo je to ta Bára a jaký příběh se za prstýnky skrývá? :)

 

DSC_0105

 

S Bárou se známe z Myspace. No fakt. To byly ty časy, kdy frčelo jen Myspace a ICQ a všichni si neustále jen chatovali. Bářiným největším koníčkem je výroba prstýnků. Tvoří je už od roku 2010 pod značkou BBQ prstenstvo a když nám nedávno napsala o spolupráci, vůbec jsme neváhali. :)

 

bbq_portrait (2)

 

Každý prstýnek má díky starému knoflíku vlastní příběh. Třeba ten s názvem Amsterdam je fakt z blešáku v Amstru! Korálky, použité k dotvoření prstýnků, jsou především české, jablonecké, jsou dvojitě navlékané na vlasci, aby byly prstýnky echt kvalitní. Bára však nabízí každé zákaznici opravu prstýnku zdarma, kdyby se náhodou cokoliv pokazilo. :)

 

DSC_0183

 

Prstýnky naleznete na krásném vínovém sametu v naší brněnské Komnatě a cenově se pohybují okolo 250 - 290 Kč. Prstýnky pro Vás máme i s krásnými papírovými pytlíčky s logem a budou nádherné i jako dárek pod stromečkem! ❤️

 

AMÉLIE

 

BENEDIKT

 

AMSTERDAM

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení