Měníme se?

aa

 

Konec roku 2021 nám dal zabrat. Dělo se moc věcí, dobrejch i celkem blbejch. Třeba nám hekli instagramovej profil, kde jsme přišli skoro o 10k sledujících, našli jsme si ateliér, zaměstnali jsme pár super lidí a zjistili, že hodně věcí nefunguje tak, jak bychom si přáli. Ale tak to prostě mělo být, už nebrečíme!

 

sdfsdf

 
V lednu jsme se nadechli, rozhodli se to hodit za hlavu a pokračovat tak, jak si myslíme, že nám naše práce bude dávat největší smysl. V hlavě máme udržitelnost, nadčasovost, nostalgii a vtip o zemědelci, co hledá svůj traktor (na povel povíme). Koncept Retro Komnaty budeme společně s Vámi postupně proměňovat. Chceme se soustředit na kousky, které nás baví nejvíc. Bude míň kategorií, ale o to víc krásy.

Zapracujeme i na našich kolekcích Zkomnaty, dál a víc šít z lokálních a přírodních materiálů takové oblečení, které nás bude nejenom bavit, ale bude naše vintage kousky doplňovat.

Držte nám palce, ať se nám povede se posunout tam, kam plánujeme a věříme, že Vás budem bavit o něco víc! Děkujeme a těšíme se na všecko!

 

aa
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení