Listopad v Komnatě

Dnes jsme se ocitli v krásným starým domě v centru Brna. V takovým tom s poschodím bez výtahu, kde je každá kachlička jedinečná, byty se pyšní vysokými stropy, krásnými starými bílými dveřmi a tolika okny, že prosvítí celý byt i v listopadu, kdy sychravé dny převažují. Takový byt si jednoduše prosí o to, aby se v něm fotilo. A tak jsme fotili – naše listopadový novinky!

 

 F02

 

Počasí nám už dává pomalu zprávu, že se zima blíží a podle toho i proměňujeme vintage kousky v Komnatě. Dáváme si záležet na materiálu. Najdete u nás vlnu, kůži, hedvábí, bavlnu i len. Na co se můžete těšit?

 

F03

 

Vlněné šortky stále doplňujeme. Ty máme spíše v menších velikostech a příjdou si tak na své i dámy s pasem po 60cm. :) K nim košili z hedvábí nebo rolák a máte vystaráno.

 

F01

 

Vlnu u nás najdete i v jiném provedení, než u kabátů, svetrů či sukní. Na Adéle vidíte ručně šitý top z 60. letech z Československa. Z vlny, jak jinak. A kohoutí stopu, tu milujeme celoročně!

 

_DSC5847

 

I pravá kůže si u nás našla své místo. Novým koženým produktům my příliš nefándíme, ale taková vintage kožená sukně, to je něco jinýho. Nejen, že jde o ekologičtější variantu nákupu pravé kůže, ale stará kůže navíc věkem získává jedinečnou patinu. Prostě zraje, jako víno! Kožené sukně u nás najdete ve více velikostech, střizích i barvách – máme třeba i áčkový a to je teprve pecka!

 

F05

 

Pro trochu současnější look jsme si do Komnaty nechali přivézt parádní devadesátkový americký trika. Unisex. Od Ska k XLku!

 

F10

 

Áčkové, kárované sukně doplňujeme snad každý den, protože od nás každý den také odcházejí. :) Nicméně zde bychom vyzvihli především ten hedvábný top. Ano, pravé hedvábí, jak jinak. Zásobujeme Komnatu neustále košilemi i halenkami z pravého hedvábí ve všemožných barvách, abyste si jimi mohli zaplnit šatník dle své představy!

 

F11

 

F08

 

F13

 

Tady je jedna hedvábná košile, která je kraluje všem ostatním. My tyhlety vzory ala "versace" můžem! Stejně tak devadesátkové šatovky, který sluší úplně každý postavě. 

 

F09

 

Svetry u nás najdete decentnější i ty šílenější. Můžete jen hádat, kterým dáváme přednost! :)

 

F06

 

Děkujeme mockrát Adéle a Karolině, že nám stály modelkami.

 

Uvidíme se v Komnatě!

Štefánikova 14, Brno

PO-PÁ: 10:00-18:00

Zpět do obchodu